This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Przyczepki rowerowe dla dzieci

Przyczepka rowerowa dla dzieci

Komfort dla dzieci

Przy korzystaniu z wózków bardzo ważny jest komfort dzieci. Szczególnie podczas dłuższych podróży. Aby dzieciom było wygodnie, wewnętrzne foteliki są specjalnie zaprojektowane i wykonane z miękkich, wytrzymałych materiałów – bardzo często w pokrowcach z naturalnych włókien, które nie wywołują przegrzania. Przyczepki mogą również posiadać zróżnicowane konstrukcje, umożliwiające podnoszenie klapy, otwieranie okienek ? jest to szczególnie przydatne podczas letnich podróży, kiedy chcemy zapewnić odpowiednią wentylację.

Przewożenie wózków rowerowych i wymiary

Producenci zadbali o to, aby wózki rowerowe były wygodne do transportowania samochodami. Jest to konieczne, by można było zabierać je podczas wypraw za miasto. Złożenie wózków rowerowych jest bardzo proste i szybkie. Złożone wózki bez trudu mieszczą się w bagażniku samochodu, a ich niewielka waga sprawia, że z nawet kobiety nie mają problemów z załadunkiem.

Również maksymalna szerokość wózka po rozłożeniu podlega ścisłym kryteriom i wytycznym. Szerokość ta musi być bowiem taka, aby z wózkiem można było bezpiecznie i wygodnie przejechać przez większość przejść, bram i drzwi. Szerokość takich otworów wynosi najczęściej 90 cm ? wózek rowerowy nie może być więc szerszy.

Skomentuj